Dodano: 2017-07-06

Ostatnie wpisy:

Dostawa owoców – Warszawa, Poznań, Szczecin, Trójmiasto, Łódź

We wcześniejszym wpisie omówiliśmy, gdzie w południowo-zachodniej Polsce możecie spotkać w swoich biurach owoce Take a fruit. Dziś pora na kolejne miasta i krótkie historie tego, jak bardzo zmienił się ich biznesowy krajobraz.

Warszawa – owoce wpisane w biurowy krajobraz

Nie ukrywamy, że to miasto jest nam najbliższe, a to dlatego, że tu znajduje się nasze biuro i tu każdego dnia przygotowujemy dla Was świeże owoce. Nie jest tajemnicą, że właśnie w Warszawie swoje siedziby ma większość naszych klientów, jak zresztą wiele innych największych światowych firm. Nic więc dziwnego, że zdążyliśmy już przyzwyczaić się do codziennych korków i pracy na pełnych obrotach. Warszawscy pracodawcy już dawno przekonali się, że wybór świeżych owoców to doskonały sposób motywacji zespołu oraz najlepszy benefit jaki mogą podarować pracownikom. Dostawa owoców w Warszawie do firm i instytucji jest niezwykle popularna i na stałe wpisała się już niemal w biznesowy krajobraz tego miasta.

Łódź – tam gdzie dostawa owoców i IT idą w parze

Gdybyśmy mieli wskazać polskie miasta, które najbardziej się zmieniły na przestrzeni ostatnich lat, Łódź zdecydowanie zajęłaby jedno z najwyższych miejsc w zestawieniu. To zagłębie nie tylko filmowe, ale coraz częściej informatyczne. Wiele polskich i zagranicznych firm działających w obszarze IT i nowych technologii, wybiera właśnie Łódź jako siedzibę. Jak przyciągnąć młode talenty? Tutaj z pomocą przychodzą benefity pracownicze, wśród których dużą popularnością cieszy się dostawa owoców do łódzkich biur. Tak zdrowa przekąska jest doskonałym przykładem troski pracodawcy o pracownika.

Poznań – inwestycje, rozwój, owoce

Firmy mające swoje siedziby w obrębie aglomeracji poznańskiej, od lat znajdują się na najwyższych miejscach w najważniejszych polskich zestawieniach przedsiębiorców. Wielkopolska sprzyja inwestycjom i rozwojowi dużych firm, zatrudniających setki oraz tysiące osób. Również w tej części Polski pracodawcy, mimo dużej liczby potencjalnych pracowników, szukają dodatkowej zachęty i argumentów za wybraniem ich firmy spośród innych. Wiele firm stawia na budowanie zdrowego środowiska pracy – poza kartami typu multisport, proponują oni również dofinansowanie posiłków,  zajęcia relaksacyjne odbywające się w siedzibie firmy i wiele innych aktywności. Coraz popularniejsza staje się również dostawa owoców na terenie Poznania do biur i instytucji.

Szczecin – blisko centrum Polski, Berlina i Skandynawii

Pomorze Zachodnie to siedziba wielu firm z kapitałem zagranicznym i region, który niezwykle mocno stawia na rozwój i nowe inwestycje. Tym ambitnym planom sprzyjają m.in. dogodne położenie i dobra komunikacja z centrum Polski, Berlinem czy Skandynawią oraz atrakcyjne warunki inwestycyjne w tym regionie. Stolicą Pomorza Zachodniego jest Szczecin, który może pochwalić się tysiącami mkw nowoczesnych powierzchni biurowych w preferencyjnych cenach. Atrakcyjne biurowce to idealne miejsce na centra i oddziały dużych firm, stawiających na dobrą komunikację i położenie geograficzne. Jak Polska długa i szeroka, także i tu, oczekiwania pracodawców jeśli chodzi o benefity pracownicze – są podobne. Dostawa owoców w Szczecinie? Także i tutaj realizujemy oczekiwania pracodawców co do zdrowych przekąsek.

Trójmiasto – równomierny rozwój metropolii

Jak wynika z raportu o polskich metropoliach, którego autorem jest firma doradcza PwC, Trójmiasto, na tle pozostałych 11 analizowanych metropolii, rozwija się równomiernie. Gdańsk, Gdynię i Sopot najbardziej wyróżnia wysoki poziom aktywności społecznej i dobry wizerunek. Mocne strony Trójmiasta to m.in. wysoki odsetek osób prowadzących działalność gospodarczą.
Przedsiębiorcze Trójmiasto to również siedziba wielu zagranicznych firm oraz największych polskich przedsiębiorstw, w których wysoka jest świadomość utrzymania pracownika nie tylko wysokością pensji, ale i świadczeniami pozapłacowymi. Zainteresowanie dostawą owoców w Trójmieście, które realizuje Take a Fruit, jest na to najlepszym przykładem.

Potrzeby pracodawców w zakresie pozapłacowych motywacji pracowników są podobne niezależnie od regionu Polski. W końcu, która z firm nie chce mieć zmotywowanego, zdrowego i pełnego energii zespołu? W tym w końcu tkwi sukces całej firmy.