Dodano: 2017-09-11

Ostatnie wpisy:

Kosz z owocami na każdą porę roku

Kosz z owocami to idealny pomysł na prezent nie tylko dla najbliższych, ale także kontrahentów i pracowników. Oprócz oryginalności, dzięki której możemy tworzyć rozmaite kompozycje, wyróżniają je także pory roku. Sprzyja temu sezonowość owoców. Oto nasz przegląd: kosze z owocami na każdą porę roku.

 

Lato

Tu najlepiej sprawdzą się sielskie kombinacje – wiklinowe kosze w jasnych odcieniach, przybrane polnymi kwiatami. Jeśli chodzi o ich zawartość, to latem mamy największy wybór owoców sezonowych. Arbuz, brzoskwinie, nektarynki, winogrona, truskawki, czereśnie, borówki, śliwki czy maliny to tylko kilka z nich. Latem możliwości koszy z owocami nie mają końca!

Jesień

Gdy aura za oknem nie sprzyja, to na ratunek jesiennemu przygnębieniu przybywa kosz z owocami. W tym okresie polecamy ciemniejsze odcienie koszy – brązy i zielenie, a także jesienne akcenty, na przykład wrzos czy szyszki. Możliwości na zawartość nie zabraknie. Banany, czerwone jabłka, gruszki, śliwki oraz winogrona – to właśnie te owoce powinny królować w jesiennym koszu z owocami.

Zima

Pora królowej śniegu wcale nie musi kojarzyć się wyłącznie z temperaturą za oknem. Ten sezon, głównie ze względu na święta, kojarzy nam się z zapachem mandarynek i pomarańczy. I to właśnie one obok jabłek, bananów i gruszek będą dominowały w zimowych kompozycjach.

Wiosna

Wiosennemu przebudzeniu towarzyszy słońce i zbliżające się lato. Kosz z owocami o tej porze roku to radosne kolory i pojawiające się letnie owoce sezonowe. W tej gamie barw umieścić możemy banany, jabłka, melony, grejpfruty, kiwi, pomarańcze i wiele innych. Gdy lato coraz bliżej, z każdym miesiącem do koszy dodajemy coś nowego.

 

Jedno jest pewne – kosze z owocami to niepowtarzalny podarunek, który z pewnością zostanie dobrze spożytkowany. To, jak będą wyglądać kosze owocowe zależy w dużej mierze od pomysłów. Każda pora roku to okazja do stworzenia niebanalnej kompozycji. Kosze wypełnione świeżymi owocami zachwycą nie tylko wyglądem ale również zdrowym smakiem, którym możemy się cieszyć przez cały rok!:)