Dodano: 2016-11-21

Ostatnie wpisy:

Kosze prezentowe dla firm – czyli co wysłać kontrahentom w prezencie?

Środek listopada to w wielu firmach czas gorących poszukiwań idealnego prezentu dla kontrahentów, klientów i pracowników. Wybór spośród oferty dostępnej na rynku jest naprawdę duży. Kosze prezentowe dla firm mogą mieć różnorodną zawartość, a jedynym ograniczeniem jest w tym przypadku wyobraźnia osoby zamawiającej. Oto kilka propozycji produktów, które mogą znaleźć się w świątecznej paczce od Twojej firmy. 

Owoce - zapach pomarańczy i nie tylko

Wiele osób sięgając pamięcią do czasów dzieciństwa, kojarzy święta z soczystymi i pachnącymi pomarańczami czy mandarynkami. Dlaczego zatem nie roztoczyć magicznych wspomnień sprzed lat właśnie wśród naszych klientów czy kontrahentów? Owoce to bardzo wdzięczny element świątecznych koszy prezentowych, który doskonale wpisuje się w modny obecnie trend dbania o zdrowie i samopoczucie. Są smaczne, kolorowe, pachnące i pozwalają na tworzenie przeróżnych kompozycji. Kosze prezentowe dla firm z dodatkiem soczystych owoców będą również nieco bardziej oryginalnym, a na pewno zdrowszym, prezentem niż czekoladki czy alkohol.

Bakalie i suszone owoce – do pochrupania na zdrowie

Dla miłośników smacznych i zdrowych przekąsek zarówno bakalie, jak i suszone owoce to doskonałe rozwiązanie by szybko zyskać zastrzyk dodatkowej energii do działania. W okresie bożonarodzeniowym produkty te goszczą na naszych stołach częściej – również jako dodatek do ciast i świątecznych deserów. Mogą one okazać się także atrakcyjnym dopełnieniem koszy prezentowych dla firm i wywołać u odbiorców świąteczny nastrój, nawet jeśli do Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu.

Konfitury i miody – towarzysze zimowych wieczorów

Jeśli pomarańcze przywołują świąteczne wspomnienia z dzieciństwa, to konfitury i miody zdecydowanie kojarzą się z ciepłem i domową atmosferą długich zimowych wieczorów. Czemu więc nie obdarować nimi nie tylko bliskich, ale i partnerów biznesowych? Wysokiej jakości konfitury czy miody z pewnością okażą się idealnym prezentem, budzącym pozytywne skojarzenia z naszą firmą.

Twój indywidualny kosz prezentowy

To, jaką postać będą miały kosze prezentowe dla firm zależy w dużej mierze od… pomysłów pracowników danej organizacji. Podane przykłady produktów mogą wyglądać szczególnie atrakcyjnie połączone w jednym świątecznym prezencie. Zachęcamy do puszczenia wodzy fantazji i tworzenia własnych, indywidualnych i wyjątkowych koszy prezentowych z wykorzystaniem owoców, bakalii czy konfitur lub miodów. Osoby obdarowane z pewnością docenią kreatywność i własną inicjatywę. Jeśli w natłoku obowiązków nie macie Państwo czasu na skomponowanie firmowych koszy prezentowych – chętnie pomożemy w wyborze czegoś wyjątkowego. Prosimy o kontakt na biuro@takeafruit.pl