Dodano: 2017-12-12

Ostatnie wpisy:

Owoce dla pracowników i najbliższych – pomysł na udany prezent

W gorącym, przedświątecznym okresie firmy na każdym kroku bombardują nas swoimi ofertami, a my zastanawiamy się nad najlepszymi pomysłami na prezenty. Nie tylko dla naszych najbliższych, ale także dla osób z naszego środowiska pracowniczego. W tym czasie, także pracodawcy poszukują idealnych upominków dla pracowników. Jak się okazuje, najbardziej praktycznym mogą być te najprostsze – na przykład kosze z owocami.

Wigilijne kosze dla pracowników

O tym, że owoce dla pracowników to najlepszy przykład dbania o zdrowie pracowników wiadomo od dawna. Okres świąteczny wiąże się z ofiarowywaniem drobnych prezentów. Można to połączyć z troską o zdrowie ważnych dla nas osób i wybrać kosze owocowe, które na pewno zaskoczą obdarowaną osobę. Dzięki nieprzebranej ilości witamin i minerałów, kosze z owocami to idealny pomysł na świąteczny prezent, który posłuży nie tylko pracownikowi, ale także jego najbliższym. Mogą one częściowo zastąpić niezdrowe przekąski, a na wigilijnym stole sprawią, że zagoszczą kolory i pełna gama zdrowia.

Zdrowe kombinacje

Dziś możemy tworzyć dowolne kombinacje z owocami dla pracowników w roli głównej. Piękny wiklinowy kosz, wypełniony po brzegi soczystymi owocami, z pewnością przypadnie do gustu zarówno paniom, jak i panom. Kosze mogą być wykonane z różnych materiałów, w różnej kolorystyce, z wieloma możliwościami zdobienia. Co więcej, do owoców możemy dołożyć także inne prezenty, co sprawi, że stanie się on jeszcze ciekawszy. To także bardzo ważne w przypadku firm, dla których istotny jest branding. Możliwość kombinacji nie zna granic, a to sprawia, że z każdym rokiem jesteśmy świadkami powstawania coraz to ciekawszych kompozycji.

Co oferuje Take a Fruit

To jak będą wyglądały kosze prezentowe zależy w dużej mierze od pomysłów i wyobraźni. Możliwość tworzenia indywidualnych i wyjątkowych koszy z owocami dla pracowników pozwala pracodawcom pokazać, jak bardzo cenią ich pracę i podziękować im za wspólny rok. Firma Take a Fruit oferuje nieskończone możliwości tworzenia kompozycji, a także produktów jakie się w nich znajdą. Od bakalii, owoców sezonowych, po owoce egzotyczne i wiele innych. Jeśli w natłoku przedświątecznych obowiązków brakuje czasu na oryginalny pomysł na kompozycję, pracownicy firmy z przyjemnością przygotują kilka wyjątkowych propozycji. Prosimy o kontakt na biuro@takeafruit.pl