Dodano: 2016-10-25

Ostatnie wpisy:

Owoce w biurze - 5 sposobów na ich oryginalne wykorzystanie

  1. Spotkania służbowe

Planując biznesowe spotkania należy pamiętać, aby goście czuli się dobrze przez nas przyjęci. Wystarczy, że na stole znajdzie się poczęstunek  oraz coś do pica. Zwykle podczas takich zebrań omawiane są istotne kwestie, dlatego ważne jest aby obie strony były uważne. Właśnie w takich momentach z pomocą przyjdą nam…owoce. Pełne składników odżywczych - błonnika, witaminy C i przeciwutleniaczy, dostarczające energii i eliminujące uczucie zmęczenia. Takie spotkanie służbowe każdemu wyjdzie na zdrowie!

  1. Rekrutacje

Wielu ekspertów ds. personalnych coraz częściej nazywa obecną sytuację mianem rynku pracownika. Oznacza to, że firmom trudniej jest znaleźć odpowiednio wykształconych i doświadczonych kandydatów do pracy. Dziś to pracownik dyktuje warunki – nie odwrotnie. Kandydaci zwracają uwagę na różne kryteria przy wyborze przyszłego pracodawcy. Po stronie firmy leży kwestia, aby w oczach kandydata wypaść jak najlepiej. Owoce w biurze doskonale się w to wpisują! Wystarczy, że w pokoju rekrutacyjnych znajdzie się półmisek ze świeżymi owocami, a rekruter wspomni o benefitach pracowniczych, np. w postaci owoców dostarczanych do biura.    

  1. Onboarding

Coraz częściej firmy decydują się na oryginalne  powitanie nowego pracownika. Nierzadko są to welcome packi, w których odnaleźć można firmową bluzę, notes, smycz czy kubek. Podążając za trendem zdrowego odżywiania i wellbeing, pracodawcy obdarowują nowozatrudnionych koszami owocowymi. Taki prezent to idealna mieszanka witamin C i E, które dbają o dobry wygląd i samopoczucie oraz wpływają korzystnie na funkcjonowanie całego organizmu. Kosz owocowy to idealny sposób, aby zdrowo rozpocząć nowy projekt!    

  1. Wysyłka do kontrahentów

Nawiązanie współpracy z przyszłymi klientami oraz podtrzymywanie relacji z tymi obecnymi to trudne zadanie. Wymaga to wykazania się w wielu kwestiach oraz dbałości o nich. Planując wysyłkę, do głowy przychodzi nam tysiące pomysłów na to, co umieścić w paczce. Oryginalnym i dość popularnym w ostatnim czasie pomysłem jest wysyłka koszów owocowych. Jej zawartość nie tylko dobrze wygląda, ale również smakuje. Tym samym dajemy do zrozumienia naszemu klientowi, że jest dla nas kimś ważnym, o kogo zdrowie staramy się dbać.   

  1. Promocja firmy

Obecność na różnego rodzaju targach czy konferencjach to doskonała okazja, aby wyróżnić się czymś wyjątkowym. Uczestnicy takich wydarzeń mają zapewne dość niezliczonej ilości firmowych długopisów czy notesów. Najlepiej i najmilej oceniane są takie gadżety bądź prezenty, które wyróżnią się spośród jednolitego tłumu, jak np. owoce. Tego typu akcje specjalne są doskonałą okazją do personalizacji produktów. Jabłka, gruszki a może bardziej egzotyczne – ananasy czy kiwi z logotypem firmy? To dobry pomysł na wyróżnienie się spośród tłumu! Wówczas mamy gwarancję, że na pewno nasz firma zostanie pozytywnie zapamiętana.

Pomysłów na wykorzystanie owoców i warzyw w codziennym życiu firmy jest wiele. Masz pomysł, którego tutaj nie opisaliśmy? Napisz do nas na biuro@takeafruit.pl