Dodano: 2016-05-12

Ostatnie wpisy:

Take a Fruit i EdukacjaŻyweniowa.PL razem dla zdrowia pracowników

Owoce i warzywa są podstawą zdrowego odżywania i zastąpiły znajdujące się przez długi czas na tym miejscu produkty zbożowe – komentuje Aleksandra Ośko, prezes Take a Fruit. Widzimy potrzebę przekazywania wiedzy o dobrych nawykach żywieniowych pracownikom firm. Co więcej, wyraźnie dostrzegają ją również polscy pracodawcy, do których codziennie dostarczamy pudełka świeżych owoców i warzyw. W odpowiedzi na te potrzeby Take a Fruit  podejmuje współpracę z EdukacjąŻyweniową.PL, aby realnie wpływać na poprawę zdrowia i samopoczucia w miejscu pracy.

Owoce i warzywa to podstawa równowagi naszego organizmu, jednak wciąż zjadamy ich za mało. Świadomość naszych potrzeb żywieniowych ma wpływ na zdrowe wybory, dlatego warto wiedzieć więcej o prawidłowym odżywianiu – komentują specjalistki EdukacjiŻywieniowej.PL. To wszystko, w połączeniu z codzienną porcją zdrowych produktów, stanowi nieodłączny element zbilansowanej diety, która powinna być częścią zdrowego stylu życia. Podpowiadamy, jak dobrze dobrane posiłki w pracy wpływają na stan zdrowia i codzienne samopoczucie – dodają.

Projekt współtworzony przez Take a Fruit oraz EdukacjęŻywieniową.PL będzie starannie przygotowanym programem szkoleniowym i zestawem gotowych rozwiązań – produktów dla pracowników. Oprócz porcji świeżych owoców i warzyw, pracownicy będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Sylwię Górzną – doradcę żywieniowego oraz Magdalenę Kopałę – dietetyk kliniczną z EdukacjiŻywieniowej.PL. Każdy uczestnik otrzyma wartościową wiedzę o tym, jakie posiłki powinien spożywać w ciągu dnia, by zaspokoić potrzeby swojego organizmu, a dodatkowo zestaw prostych przepisów do przygotowania w pracy i domu.