Najczęściej zadawane pytania

Pytania dotyczące oferty Take a Fruit

Owoce są smaczne i zdrowe, a ich regularne spożywanie niesie za sobą szereg benefitów. Motywuje pracowników, poprawia samopoczucie i korzystnie wpływa na zdrowie. To wszystko przekłada się na większą wydajność i lepszą atmosferę. Owoce w biurze mogą skutecznie zastąpić przekąski, ograniczając wyjścia pracowników do sklepów.

Owoce to produkty, które powinny otrzymać stałe miejsce w naszej codziennej diecie. Ze wszystkich grup spożywczych to właśnie one dostarczają największej ilości błonnika oraz witaminy C. Są także doskonałym źródłem węglowodanów, można je jednak spożywać bez obawy o dodatkowe kilogramy! Cechuje je znikoma zawartość tłuszczu. Mają właściwości lecznicze, pomagają cieszyć się dobrym zdrowiem oraz unikać schorzeń. Porcja owoców każdego dnia to sposób na dobre samopoczucie, pozytywną energię, zwalczenie chandry w nawet najbardziej deszczowy dzień. Jedzenie owoców to także element stylu życia!

Owoce pochodzą od starannie wyselekcjonowanych dostawców. Każdy nasz kontrahent jest sprawdzany, a jego produkty muszą spełnić najwyższe normy jakościowe.

W opakowaniu znajduje się odpowiednio 100 lub 150 sztuk owoców.

Wypełnij formularz na stronie internetowej, znajduje się on w prawe kolumnie, odpowiemy tak szybko jak to możliwe. Możesz też zadzwonić na naszą infolinię (22) 110 50 80. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony na Facebooku http://www.facebook.com/takeafruit

Płatności należy dokonać za pomocą przelewu bankowego w ciągu 14 dni od otrzymaniu faktury.

Pytania dotyczące zamówień i dostaw

Oczywiście! Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię (22) 110 50 80. Chętnie odpowiemy także na wszystkie dodatkowe pytania.

Dostarczamy owoce od poniedziałku do piątku. Działamy na terenie Warszawy. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem naszej infolinii (22) 110 50 80.

Działamy na rynku warszawskim. Nie wykluczamy, że usługa będzie jednak niebawem dostępna także w innych miastach.

Oczywiście. Informacja o tym zdarzeniu musi być jednak przekazana z 24 godzinnym wyprzedzeniem. Jest to możliwe między innymi przez panel dostępny po rejestracji na stronie www.

Anulowanie dostawy jest możliwe tylko z 24 godzinnym wyprzedzeniem. W wyjątkowych sytuacjach prosimy o telefoniczny kontakt.

Dostawa na terenie Warszawy jest darmowa! Nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów.

Zamówienie należy złożyć z 24 godzinnym wyprzedzeniem. Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku między 9.00 a 12.00. Przy specjalnych zamówieniach czas oczekiwania może ulec zmianie.

Po prawidłowo złożonym zamówieniu, potwierdzimy fakt jego dokonania e-mailem, wysłanym na adres podany przy rejestracji w serwisie. W przypadku nie otrzymania wiadomości- prosimy o telefoniczny kontakt.

Oczywiście. Realizujemy zamówienia specjalne. Każde z nich wyceniane jest indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane owoce były zawsze świeże i spełniały najwyższe standardy. Jeżeli jednak z jakiś względów nie jesteś zadowolony z jakości dostarczonych produktów koniecznie daj nam znać. Wszelkie uwagi są dla nas bardzo ważne.