O nas

Take a Fruit -10 lat dostawy owoców do biur

Firma powstała z miłości do owoców, z którą się wychowaliśmy. 

Właścicielka firmy to osoba wychowana w rodzinie importerów owoców cytrusowych. Od dziecka zarówno w domu jak i w otoczeniu towarzyszył jej  zapach mandarynek i bananów. Ponieważ cała rodzina zajmuje się owocami, chciała spróbować czegoś innego, ale serce nie sługa i po zdobyciu doświadczenia na innych polach zajęła się owocami. 

Właściciel ma sadownicze korzenie. Rodzice i Rodzeństwo kontynuują tradycję w rodzinnej firmie będącej jedną z największych grup producentów owoców w kraju. Odnosząc sukcesy w budowaniu spółek związanych z nowymi technologiami zdecydował się spróbować również z owocami i jak przyznaje ta firma to jego oczko w głowie. 

Na styku polskiego nowoczesnego sadownictwa i importu owoców cytrusowych powstało Take a Fruit. 

Od początku chcieliśmy zaproponować coś innego. Z doświadczeń i obserwacji powstał koncept: Take a Fruit - owoce do biura. 

Jako pierwsi na polskim rynku zaproponowaliśmy świeże owoce i warzywa, jako benefit oferowany Pracownikom przez Pracodawcę. Sprzedaż naszych produktów do firm i instytucji jest nadal podstawą działalności firmy. 

Naszą misją jest zastąpienie tradycyjnych biurowych przekąsek owocami, a tym samym podniesienie efektywności, wzrost motywacji i zadowolenia Pracowników. 

Take a Fruit to dynamicznie rozwijająca się firma, w której szczególną dbałość przykładamy do różnorodności proponowanego asortymentu. Gwrantujemy ogromny wybór owoców i warzyw.

Podchodzimy do owoców z miłością, widać to w każdym pudełku Take a Fruit, pełnym świeżych, pachnących i kolorowych produktów.

Wraz z rozwojem firmy stawiamy na nowe rozwiązania, aby jeszcze lepiej zadbać o zdrowie i odporność pracowników.
Wprowadziliśmy do naszej oferty między innymi paczki dla pracowników zdalnych wysyłane prosto do domu, a także szkolenia i konsultacje dietetyczne online.