Dodano: 2016-10-25

Ostatnie wpisy:

Jak w oryginalny sposób wykorzystać owoce w pracy?

W coraz większej liczbie polskich biur znaleźć można świeże owoce i warzywa, które dostarczane są do biur. Stanowią one nie tylko zdrową przekąskę, ale pokazują, że pracodawcy stawiają na zdrowie pracowników. W jaki sposób można zatem wykorzystać owoce w biurze? Poniżej przedstawiamy 5 sposobów.

  1. Spotkania z kontrahentami

Planując biznesowe spotkania należy pamiętać, aby goście czuli się dobrze przez nas przyjęci. Pokaż swoim gościom, że Twoja firma stawia na zdrowie i dobre samopoczucie w pracy i zamiast niezdrowych przekąsek poczęstuj ich owocami. Owoce w biurze pokażą, że stawiacie na zdrowie pracowników i gości. Takie spotkanie służbowe każdemu wyjdzie na zdrowie!

  1. Rekrutacja

Przy wyborze pracy kandydaci coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na kwestie finansowe, ale także na inne benefity, jakie oferuje. Jedną z takich korzyści są owoce i warzywa dostarczane do biur. Jeśli w czasie rekrutacji, kandydat zobaczy na stole półmisek ze świeżymi owocami, na pewno uzna że to firma, która dba o swoich pracowników.

  1. Onboarding

Kiedy już znajdziemy pracownika, należy go odpowiednia powitać. Już nie wystarczą gadżety firmowe w postaci notesów, kubków czy pendrive’ów. Obecny trend na zdrowe odżywianie i filozofię well being sprawia, że pracodawcy coraz częściej obdarowują pracowników koszami pełnymi owoców. Taki prezent pokazuje, że zależy im na zdrowiu i dobrym samopoczuciu pracownika.

  1. Wysyłka do kontrahentów

Nie zawsze łatwo jest nawiązywać współpracę z nowymi klientami oraz utrzymywać dobre relacje z obecnymi. Aby to zrobić musimy pokazać, że o nich dbamy. Idealnym sposobem na to będzie obdarowanie ich koszem z owocami. Zawartość takiego kosza nie tylko wygląda dobrze, ale również smakuje. Przez taki gest pokazujemy klientowi, że jest dla nas ważny i dbamy o jego zdrowie.

  1. Promocja firmy

Obecność firmy na targach i konferencjach jest okazja do wyróżnienia się czymś niebanalnym. Najczęściej ta tego typu wydarzenia, w ramach promocji naszej marki, zabieramy ze sobą różne gadżety, tj. długopisy, notesy czy smycze. Jednak warto zaskoczyć wszystkich i przygotować na event coś co się wyróżni – kosze z owocami będą idealnym pomysłem, szczególnie jeśli będą spersonalizowane. Takie działanie sprawi, że nasza firma na pewno zostanie na długo zapamiętana.