Dodano: 2016-10-18

Ostatnie wpisy:

Na co zwracać uwagę przy dostawie owoców?

Dostarczanie owoców i warzy do miejsca pracy stało się obecnie silnym trendem w wielu krajach, w tym również w Polsce. Pracodawcy w ten sposób pokazują pracownikom, że dbają o ich zdrowie oraz dobre samopoczucie. Jeśli składasz zamówienie i nie wiesz na co dokładnie zwrócić uwagę, spieszymy z pomocą.

  1. Godziny dostaw i lokalizacja – składając zamówienie powinniśmy sprawdzić, czy firma będzie mogła dostarczyć nam owoce do lokalizacji, w której znajduje się nasze biuro. Trzeba również sprawdzić w jakich godzinach dany dostawca dostarcza przesyłki i czy jest elastyczny jeśli chodzi o czas dostawy. 
  1. Opinie o dostawcy – prawie każdy, zanim dokona zakupu, szuka informacji o dostawcy w Internecie lub wśród znajomych. Przy wyborze kierujemy się w głównej mierze doświadczenie i profesjonalizmem firmy. 
  1. Oferta – aby wszystko poszło sprawnie i bez rozczarować, warto sprawdzić czy dana firma dostarcza owoce sezonowe oraz jak często modyfikuje swoją ofertę. Istotne jest też, czy istnieje możliwość indywidualnego doboru owoców i warzyw, które mają znaleźć się w zestawie. Równie duże znaczenie ma to, czy dostawca posiada w ofercie bakalie, suszone owoce i soki oraz czy realizuje specjalne zamówienia.   
  1. Innowacje – przed dokonaniem wybory warto sprawdzić, czy firma wprowadza nowoczesne rozwiązania – dotyczy to zarówno sposobu przygotowywania owoców i warzyw, jak również wykorzystywanego sprzętu. Wszystkie te czynniki przyczyniają się do smaku owoców i warzyw. 
  1. Czas realizacji zamówienia – bardzo ważny przy wyborze jest czas, w jakim firma realizuje zamówienie oraz elastyczność dostawy oraz możliwość modyfikowania zamówień. 

Powyższe rady na pewno pomogą przy wyborze najlepszego dostawcy do waszego miejsca pracy. Jednak najważniejsze będzie, to jak będzie przebiegała współpraca. Jeśli macie dodatkowe pytania lub chcecie podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, zachęcamy do kontaktu na biuro@takeafruit.pl