Dodano: 2017-04-11

Ostatnie wpisy:

Najlepszy prezent na Święta

Kwiecień to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Wielkanoc to odpowiedni czas, aby zacząć zdrowy tryb życia. Owoce i warzywa w pracy będą idealnym startem w nowy styl życia.

Postaw na kolor

W koszach z owocami firmy Take a Fruit znajdziecie wiele produktów, które mają świetny wpływ na nasz organizm, jego wzmocnienie i regeneracje. Witamina A powstaje z beta-karotenu, pigmentu zawartego w marchwi. Jest ona istotna przy leczeniu zmian skórnych, płuc oraz problemów trawiennych.

Zielone warzywa, takie jak fasola czy szparagi są bogatym źródłem witaminy B, która ma bardzo dobry wpływ na nasz układ nerwowy, równowagę gospodarki hormonalnej oraz zwiększanie wchłaniania omega-3.

Czerwona żywność, czyli kapusta, jagody czy jeżyny dostarczają nam najwięcej witaminy C, ważnej przy produkcji białka i kolagenu, potrzebnego skórze, stawom i kościom.

Zdrowie – dbaj o nie

Na przełomie zimy i wiosny w większym stopniu jesteśmy narażeni na infekcje ze względu na szybki przeskok temperatur. Wtedy właśnie spada nasza odporność i pogarsza się samopoczucie. Możemy temu przeciwdziałać, zdrowo jedząc. W tym okresie najlepiej jest sięgać po zdrowe i świeże warzywa i owoce.

Podarunek dla klientów

Okres wielkanocny to również czas, w którym ofiarowujemy sobie drobne prezenty. Świetnym rozwiązaniem będzie postawienie na kosze pełne owoców, które niewątpliwie zaskoczą obdarowaną osobę. To idealny pomysł na prezent dla znajomych, rodziny, ale także dla naszych pracowników i klientów. Kosze wypełnione kolorowymi owocami zachwycają wyglądem i smakiem.