Dodano: 2016-03-30

Ostatnie wpisy:

Oczyść swój organizm

Jeśli chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów, warto pomyśleć na początku o oczyszczeniu organizmu. Nie trzeba sięgać po rygorystyczne diety, które ciężko pogodzić z pracą i szybkim trybem życia. Wystarczy, że włączysz do swojej diety odpowiednią dawkę owoców i warzyw oraz zastąpisz kawę sokami.

Jagody

Jagody w świetny sposób pomagają się pozbyć toksyn z naszego organizmu. Płatki owsiane, bakalie w połączeniu z innymi owocami i jagodami będą idealną, prostą i zdrową przekąską.

Winogrona

Owoce te nie dość, że są bardzo smaczne, to przyspieszają metabolizm. Są dostępne przez cały rok, dlatego warto zastąpić nimi słodycze, również w miejscy pracy.

Pomarańcza

Są bombą witaminową, która w fantastyczny sposób pozwala oczyścić nasz organizm. Już jedna pomarańcza dziennie pozwoli nam na poprawę metabolizmu. Pomarańcze również bardzo skutecznie hamują uczucie głodu.

Imbir

Coraz częściej w pudełkach Take a Fruit pojawia się imbir, który działa rozgrzewająco i ma działanie bakteriobójcze. Jest też świetnym środkiem oczyszczającym organizm z toksyn. Można go dodawać zarówno do napojów, jak i do ulubionych posiłków.

Oczyszczenie organizmu na pewno zaprocentuje w przyszłości. Nasze włosy i cera będą bardziej promienne, poprawi się również nasze samopoczucie i koncentracja. Nie trzeba stosować radykalnych diet, aby poczuć poprawę i zgubić zbędne kilogramy. Wystarczy wprowadzić do swojej diety więcej owoców i warzyw.