Dodano: 2017-03-06

Ostatnie wpisy:

Owoce - prezent dla kontrahentów

Pudełka z owocami coraz częściej stają się prezentem, który dajemy kontrahentom. Czekoladki i kwiaty ustąpiły miejsca tej zdrowej i pięknej przekąsce. Pudełka z owocami Take a Fruit nie tylko pięknie wyglądają, ale też bardzo dobrze smakują. Również sposobów na zapakowanie takiego prezentu jest wiele.

Wiklinowy kosz

Wiklinowy kosz z owocami to prezent, który na pewno przypadnie do gustu zarówno paniom, jak i panom. Jeśli idziesz na spotkanie z klientem i chcesz mu podarować coś pięknego i pożytecznego, kosz z owocami będzie idealnym pomysłem. Taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy klientów, a my zostaniemy zapamiętani z dobrej strony.

Skrzynka z kolorowymi owocami

Równie pięknie jako prezent prezentują się drewniane skrzynie wypełnione kolorowymi owocami. Na takiej skrzyni można również umieścić logo firmy lub hasło reklamowe. Taki zabieg pozwoli naszemu klientowi lepiej zapamiętać nazwę firmy przez którą został obdarowany.

Pudełka z owocami

Równie reprezentacyjne są pudełka z owocami firmy Take a Fruit, jako prezent korporacyjny. Na takie pudła również możemy nanieść logotyp oraz hasła reklamowe.

Owoce i warzywa podarowane w jednym z wyżej proponowanych wariantów to idealny pomysł na prezent świąteczny, konferencje lub inne wydarzenie. Pracownicy Take a Fruit z przyjemnością doradzą i skomponują zestaw, który na pewno zadowoli każdego obdarowanego.