Dodano: 2018-04-04

Ostatnie wpisy:

Owoce na Wielkanoc

Święta są czasem spędzanym w gronie najbliższych, dlatego też to świetny czas na odpoczynek i regenerację sił. Zazwyczaj jednak Wielkanoc kojarzy nam się ze spędzaniem długich godzin przy stole zastawionym ciastami i kalorycznymi potrawami. Jak spędzić Święta zdrowo i lekko? Rozwiązaniem na to są kosze Take a Fruit pełne świeżych owoców i bakalii.

Spędź ten czas zdrowo

W pierwsze dni wiosny często jesteśmy narażeni na infekcje i choroby, a to za sprawą szybko zmieniającej się temperatury i przesilenia wiosennego. Jeśli chcesz zadbać w tym czasie o swoje samopoczucie i zdrowie, jedz zalecaną dzienną porcję warzyw i owoców. Dla naszego układu odpornościowego najlepsze będą owoce i warzywa żółte, zielone, pomarańczowe i czerwone, gdyż zawierają największą ilość witamin z grupy C, A i B, czyli tych które są najlepsze w walce z infekcjami.

Kosze z owocami i bakaliami to też świetna alternatywa dla słonych i słodkich przekąsek oraz ciast, których w okresie świątecznym pełno na naszych stołach. Po zjedzeniu owoców zamiast słodyczy z pewnością poczujemy się lekko i będziemy mieli więcej energii przydatnej na wiosennych spacerach.

Owoce – najlepszy prezent

Kosze z owocami to idealny prezent świąteczny zarówno dla najbliższych, jak i dla pracowników oraz klientów. Taki gest pokazuje, że dbamy o obdarowane osoby i zależy nam na ich zdrowiu. Będzie to również o wiele bardziej oryginalny podarunek niż chociażby słodycze lub kwiaty.

Ponadto, kosze, pudełka i skrzynki z owocami możecie komponować i ozdabiać według własnych upodobań. Wystarczy odrobina kreatywności, by stworzyć idealny prezent. Na koszu, pudełku lub skrzynce możecie także umieścić hasło reklamowe lub logotyp. Taki prezent z pewnością zachwyci każdą obdarowaną osobę.

Wprowadź wiosenne zmiany

Początek wiosny i Święta to idealny czas, aby zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o sobie - o tym co zrobić, aby rozpocząć zdrowy styl życia, który na pewno zaprocentuje lepszym samopoczuciem, energią i większą wydajnością. Kosze z owocami to nie tylko świetny świąteczny prezent, ale też początek dobrych zmian. Teraz, nawet w pracy nie musicie rezygnować ze zdrowego trybu życia. Firma Take a Fruit dostarcza pudełka z owocami, warzywami i bakaliami do biur na terenie większych polskich miast. Wiosną podaruj swoim pracownikom porcję zdrowia w pracy.