Dodano: 2016-11-21

Ostatnie wpisy:

Owocowe prezenty dla firm

Istnieje wiele pomysłów na prezenty dla kontrahentów. Jednak obecnie, w czasach, gdy modne stało się zdrowe odżywianie, warto postawić na kosze z owocami. Wedle własnego uznania możemy tworzyć kompozycje oraz wybierać w jakiej formie mają być zapakowane.

Pomarańcze i nie tylko

Wielu osobom zapach pomarańczy kojarzy się z dzieciństwem i świątecznym czasem. Dlatego też świetnym pomysłem będzie podarowanie swoim kontrahentom tego przywołującego wspomnienia owocu. Taki prezent pokazuje, że zależy nam na naszych klientach oraz że promujemy zdrowy styl życia. Na pewno kosze z owocami zostaną docenione i będą lepszym rozwiązaniem niż podarowanie kolejny raz alkoholu lub czekoladek.

Zdrowe przekąski

Zdrowe przekąski w postaci bakalii i suszonych owoców są idealnym źródłem energii. W okresie świątecznym te produkty są również często używane jako dodatek do deserów i ciast. Bakalie i suszone owoce znajdziecie także w koszach z prezentami dla firm.

Miód i konfitura na zimowe wieczory

Te dwa produkty na pewno wielu z was przypominają klimat długich zimowych wieczorów i ciepłą domową atmosferę. Dlatego też dołączenie ich do kosza z podarunkami dla bliskich lub kontrahentów będzie świetnym pomysłem i wywoła na ich twarzach uśmiech.

Kosz z owocami

To, jak wyglądać mają kosze z owocami zależy od naszych upodobań i pomysłu. Możecie sami tworzyć kompozycje z owocami, które najbardziej lubicie oraz ozdabiać je wedle własnych fantazji. W koszu taki mogą się znaleźć zarówno owoce i warzywa, jak i bakalie suszone owoce oraz konfitury i miody. Jedno jest pewne – będzie smacznie i kolorowa, a obdarowana osoba na pewno zachwyci się tak skomponowanym podarunkiem.