Dodano: 2017-12-12

Ostatnie wpisy:

Pomysł na prezent

Przed świętami na każdym kroku widzimy oferty na najlepszy prezent. Poszukujemy nie tylko prezentów dla najbliższych, ale także dla pracowników i kontrahentów. W czasach kiedy zdrowe odżywianie jest jednym z głównych trendów warto postawić na coś zdrowego – idealnie sprawdzą się w tym przypadku kosze z owocami.

Wigilijne kosze z owocami

Ofiarowując kosze z owocami swoim pracownikom pokażesz, że o nich dbasz i zależy ci na ich zdrowiu oraz dobrym samopoczuciu. Pudełka owoców nie tylko pięknie wyglądają, ale też wspaniale smakują. Taki prezent na pewno przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Owce na wigilii pracowniczej z powodzeniem mogą zastąpić kaloryczne przekąski.

Zdrowie na święta

Wiklinowy koszy wypełniony kolorowymi owocami, skomponowany według własnych upodobań to niewątpliwie bardzo oryginalny i piękny prezent świąteczny. Kosze te można ozdabiać na różne sposoby, dobierać kolory oraz zdobienia. Co ważne, mogą się w nich znaleźć nie tylko owoce, ale także inne prezenty, które sprawią, że będą one jeszcze ciekawsze.

Oferta Take a Fruit

Tworzenie indywidualnych koszy dla pracowników to świetny sposób na docenienie ich pracy i podziękowanie za wspólny rok pracy. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na owocową kompozycję, pracownicy Take a Fruit spieszą z pomocą. Zachęcamy do kontaktu na biuro@takeafruit.pl