Dodano: 2016-08-31

Ostatnie wpisy:

RAZEM dla zdrowia pracowników

To już oficjalne! Rusza RAZEM dla zdrowia pracowników – wspólny program EdukacjiŻywieniowej.PL i Take a Fruit.

Dlaczego zdrowe odżywianie w pracy ma znaczenie?

To właśnie w pracy powinniśmy przyjmować 50% energii z pożywienia. Wtedy właśnie, podczas ośmiogodzinnego dnia pracy i wytężonego wysiłku, naszemu organizmowi dostarczane zastają niezbędne składniki odżywcze. Jedzenie owoców i warzyw w pracy podnosi naszą efektywność, sprawia że mamy lepszą koncentrację i więcej zapału.

RAZEM dla zdrowia polskich pracowników

Czy wiesz, że aż 45% pracowników w Polsce ma trzy lub więcej przewlekłe problemy ze zdrowiem. Taki stan rzeczy sprawia, że absencja chorobowa jest znacznie większa, a rotacja pracowników częstsza. 66% zatrudnionych osób deklaruje, że ma przynajmniej jeden problem ze zdrowiem. Drugim najczęstszym problemem w pracy, deklarowanym prze 40% pracowników, jest przewlekłe zmęczenie spowodowane nadmiernych stresem i wysiłkiem psychicznym.

Wellbeing w biurze

Program RAZEM dla zdrowia pracowników przygotowany został na podstawie badań wpływu nawyków żywieniowych w pracy i diety. Chcemy skupić się na pomaganiu w przewlekłym zmęczeniu i obniżonej odporności, a także w wypaleniu zawodowym.

W ramach programu, dzięki współpracy z Take a Fruit na terenie całego kraju będzie możliwe

Program RAZEM dla zdrowia pracowników możesz zamówić do swojej firmy i już teraz przedstawić jego zalety swojemu pracodawcy. Zdrowie w pracy ma znaczenie!

 

Tekst pochodzi z bloga http://edukacjazywieniowa.pl/program-razem-dla-zdrowia/

Więcej informacji udzieli:

Zuzanna Bojarska

e-mail: edukacja@takeafruit.pl

tel.: +48 537 401 703

*Źródło statystyk: Selected aspects of absence at work and work-related health problems in Polish enterprises, M. Pęciłło, The International Journal of Occupational Safety and Ergonomics, 2015