Dodano: 2018-01-17

Ostatnie wpisy:

Zdrowy i modny nawyk jedzenia owoców

Zdrowe odżywianie i sport są jednym z wiodących trendów w dzisiejszych czasach. Mimo iż często nie mamy czasu, staramy się pogodzić pracę ze zdrowym trybem życia, tak aby utrzymać dietę i nie przybierać na wadze.

Zdrowe jedzenie w pracy

Produkty, które spożywamy maja ogromny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Jeśli chcesz zachować zdrowie i piękną sylwetkę, przestrzegaj zasady jedzenia 5 posiłków dziennie i rób to regularnie. Pamiętaj żeby posiłki te były pełnowartościowe i zawierały cenne składniki odżywcze. Często tłumaczymy niezdrowy tryb życia brakiem czasu. W pracy natomiast sięgamy często po kawę i niezdrowe przekąski. Warto zatem skorzystać z dostaw owoców i warzyw do miejsca pracy.

Jakie korzyści niesie jedzenie owoców i warzyw?

Codziennie jedzenie zalecanej dawki owoców i warzyw ma dobry wpływ na naszą figurę oraz wydajność i samopoczucie. Zimą, kiedy jesteśmy narażeni na infekcje i grypę, poprawiają one odporność. Ci, którzy jedzą owoce i warzywa rzadziej narzekają na zmęczenie, stres i choroby. Inną zaletą zdrowego jedzenia jest to, że wpływa dobrze na koncentracje i pamięć oraz reguluje pracę mózgu.

Naucz się zdrowo żyć

Zdrowe nawyki z pracy przenieśmy do życia codziennego i szerzmy je wśród rodziny i znajomych. Już teraz zmień niezdrowe nawyki i ciesz się smakiem świeżych owoców i warzyw w pracy. Firma Take a Fruit w swojej ofercie ma również bakalie, suszone owoce oraz soki owocowo-warzywne.