Dodano: 2017-10-19

Ostatnie wpisy:

Dostawa owoców i warzyw do firm

W obecnych czasach pozapłacowe benefity przynoszą wiele korzyści. Pracownicy, którzy otrzymują bony upominkowe, karty multisport, dofinansowanie do posiłków i wiele innych czują się bardziej docenieni i związani z pracodawcą. Motywowanie zatrudnionych przyjmuje coraz to nowsze formy, a jedną z nich jest dostawa owoców i warzyw do firm.

Same korzyści

O zdrowym trybie życia słyszymy wszędzie. Charakteryzuje się on nie tylko aktywnością fizyczną, ale przede wszystkim dbaniem o zdrową dietę. Na biurkach osób, które starają się żyć zdrowo, nierzadko widzimy owoce i krojone warzywa, dlatego też motywowanie pracowników, polegające na zapewnieniu im dostaw owoców i warzyw do firm to troska o ich zdrowie oraz samopoczucie. Co więcej, mają one istotny wpływ na pamięć oraz koncentrację, co z kolei poprawia efektywność w miejscu pracy.

Skuteczna motywacja

Dziś coraz częściej dochodzi do sytuacji w których to pracownik wybiera pracodawcę a nie odwrotnie. Wydawać by się mogło, że czynnikiem decydującym o zmianie firmy jest samo wynagrodzenie – nic bardziej mylnego. Niezwykle istotną rolę odgrywają także benefity, jakie oferuje dane miejsce pracy. Wyższa pensja to nie wszystko. Dodatkowe świadczenia jakie zaoferujemy interesującemu nas kandydatowi mogą być kluczem do nawiązania efektywnej współpracy.

Element well-being w biurze

Zmiana podejścia firmy do pracowników, troska o ich komfort psychiczny, zadowolenie pracodawcy, pracownika oraz jego najbliższych – to główne założenia nurtu well-being, który na stałe przyjął się w środowisku pracy. Zarówno małe, jak i duże firmy starają się podążać za tym trendem wykazując stałą troskę o zatrudnione osoby. Jak się okazuje, owoce i warzywa w miejscu pracy doskonale wpisują się w ten nurt, stając się jego niezbędnym elementem.

O tym, ile korzyści przynoszą owoce i warzywa w miejscu pracy można by mówić wiele. Jedno jest pewne – to jak czuje się pracownik w miejscu pracy ma ogromne znaczenie, szczególnie jeśli chcemy budować efektywny zespół, w którym osoby pozostaną na dłużej.