Dodano: 2016-03-30

Ostatnie wpisy:

Owocowy detoks

Chcąc zrzucić zbędne kilogramy, poczuć się lepiej często myślimy o oczyszczeniu organizmu. Bardzo często sięgamy po radykalne diety, ciężko nam połączyć je z pracą. Okazuje się, że warto zaufać naturalnym sposobom. Owoce w pracy są tego idealnym przykładem.

 

Jagodowy maraton

Nie od dziś wiadomo, że jagody w połączeniu z innymi składnikami usuwają z naszego organizmu toksyny. Podczas pracy wystarczy mieć ze sobą bakalie, płatki owsiane, lub inne owoce. Idealne, szybkie i proste połączenie. A jakie skuteczne!

Siła winogron

Poza właściwościami odżywczymi winogrona przyśpieszają metabolizm. O ich rewelacyjnym smaku nie musimy mówić. Warto mieć je nie tylko w domu ale także na biurku w pracy. Dostępne przez cały rok ma zbawienny wpływ na Twój organizm.

Hamująca pomarańcza

Oprócz tego, że jest istną bombą witaminową rewelacyjnie oczyszcza organizm. Jeśli posiadasz w pracy wyciskarkę do soku to nie zapominaj o niej. Jeśli nie, wystarczy, że zjesz jedną pomarańcz dziennie. Co więcej skutecznie hamuje poczucie głodu. Jeśli do Twojej firmy owoce dostarcza Take A Fruit masz je codziennie na wyciągnięcie ręki.

Zbawienny imbir

Coraz częściej pojawiający się w naszych pudełkach imbir nie tylko działa bakteriobójczo i rozgrzewająco. Okazuje się, że jest to jeden z najlepszych środków oczyszczających organizm. Dlatego też nie wahaj się dodawać go nie tylko do herbaty, ale także do swoich ulubionych posiłków.

 

Po oczyszczeniu nasz organizm przechodzi prawdziwe odrodzenie. Nasze włosy lśnią, cera promienieje a koncentracja i samopoczucie ulegają znacznemu poprawieniu. Pamiętaj nie musisz przechodzić na radykalną dietę, która zamiast poprawić naszą kondycję osłabi nasz organizm. Owoce i warzywa w zupełności wystarczą. Codzienna dostawa owoców do biur pozwoli Ci także na detoks podczas pracyJ